#VETERAN-MOTORCYKEL.

#VETERAN-MOTORCYKEL.
568723. #VETERAN-MOTORCYKEL.

Monark, JLO 98cc. Troligen 1940-tal.

Bruksslitage, rost mm.

Gör en kostnadsfri värdering!
568723. #VETERAN-MOTORCYKEL.

Bruksslitage, rost mm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 5 174