KARMSTOL, allmoge, 1700-tal.

KARMSTOL, allmoge, 1700-tal.
568026. KARMSTOL, allmoge, 1700-tal.

Rygghöjd 112 cm, djup 40 cm, bredd 50 cm, bemålat trä.

Bruksslitag, skador och senare lack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 378