GLASFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

567819. GLASFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

Höjd 16-20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16-20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 187