Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Leksaker
LEKSAKSBIL, märkt Nordiska kompaniet, 1960-tal.
56777. LEKSAKSBIL, märkt Nordiska kompaniet, 1960-tal.
Längd ca 65 cm.
Slitage och märken.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 65 cm.
Slitage och märken.
Auktionshuset Kolonn
805