VÅG, metall/plåt, EKS, 1900-talets andra hälft.

567604. VÅG, metall/plåt, EKS, 1900-talets andra hälft.

Upp till 12 kg.
Längd 30 cm.
Bredd 17 cm.
Höjd 9 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Upp till 12 kg.
Längd 30 cm.
Bredd 17 cm.
Höjd 9 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 905