Slipad dekor med bland annat hjort, ekorre och träd.
2 + 4 champagnestrutar, 6 vinglas, 6 konjakskupor, 6 champagneskålar, 5 whiskyglas, 7 selterglas höjd 12,cm , 3 grogglas, 4 snapsglas, 5 selterglas höjd 6 cm.
Bruksslitage, enstaka nagg.
Bruksslitage, enstaka nagg.