HÖRNSKÅP, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, 1800-tal.
56725. HÖRNSKÅP, 1800-tal.

Ek. Längd 73, bredd 50, höjd 126.

Omfattande skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
56725. HÖRNSKÅP, 1800-tal.

Antal besök: 1 057