BANJO, 4-strängad, Cid, 1900-tal.

567143. BANJO, 4-strängad, Cid, 1900-tal.

Med pärlemor dekor, i fodral.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med pärlemor dekor, i fodral.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 433