SOFFBORD, sten, trä och metall, Bendixen Design, Danmark, 1960-tal.

566652. SOFFBORD, sten, trä och metall, Bendixen Design, Danmark, 1960-tal.

Höjd 50 cm, diameter 100 cm.

Bruksslitage, repor på stenskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50 cm, diameter 100 cm.

Antal besök: 1 226