KANNA, silver, troligen Christian Hammer, Stockholm, 1852.

56658. KANNA, silver, troligen Christian Hammer, Stockholm, 1852.

Stämplad CH, X4 ( 1852)
Vikt 319 g
Höjd 16,5 cm.

Bruksslitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad CH, X4 ( 1852)
Vikt 319 g
Höjd 16,5 cm.

Bruksslitage, lagning.

Antal besök: 5 079