SERVERINGSVAGN, med intarsia, 1900-tal.

56630. SERVERINGSVAGN, med intarsia, 1900-tal.

Längd 76,5, bredd 46, höjd 72 cm, total bredd 76 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 848