BIRGER WELANDER. Uppsalaslätten, olja på duk, signerad.

56629. BIRGER WELANDER. Uppsalaslätten, olja på duk, signerad.

40 x 91,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 91,5 cm.

Antal besök: 4 542