GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
566165. GOLVUR, 1800-tal.

Höjd 210 cm.

Ommålat, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
566165. GOLVUR, 1800-tal.

Höjd 210 cm.

Ommålat, slitage.

Antal besök: 575