MATSALSKÅP, 1900-tal.

MATSALSKÅP, 1900-tal.
566163. MATSALSKÅP, 1900-tal.

Längd 103 cm, djup 53 cm, höjd 145 cm.

Mindre skada på baksidan, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
566163. MATSALSKÅP, 1900-tal.

Antal besök: 300