GRAMMOFON, Nornans Symaskinsverkstad AB, Göteborg.

56606. GRAMMOFON, Nornans Symaskinsverkstad AB, Göteborg.

Längd 44 cm, bredd 38 cm, höjd 20 cm.

Delar saknas, slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 628