TAKLAMPA, möjligen Luxus, 1950/60-tal.

56599. TAKLAMPA, möjligen Luxus, 1950/60-tal.

Stomme i teak, tre konformade skärmar av metall. Längd 73 cm.

Bruksslitage, skärmarna med smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 260