KRYDDBURKAR, 13 st, Uppsala Ekeby.

56595. KRYDDBURKAR, 13 st, Uppsala Ekeby.

Höjd 12 - 20 cm.

Bruksslitage. Sprickor, lagningar samt nagg.

Höjd 12 - 20 cm.

Antal besök: 1 649