EMIL HELLBOM. Olja på pannå.

EMIL HELLBOM. Olja på pannå.
565733. EMIL HELLBOM. Olja på pannå.

Stockholmsmotiv, signerad E. Hellbom, 49x40 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 284