HÖRNSKÅP, 1900-tal.

HÖRNSKÅP, 1900-tal.
56563. HÖRNSKÅP, 1900-tal.

Nyckel finns, längd 80, bredd 50, höjd 178 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
56563. HÖRNSKÅP, 1900-tal.

Slitage, märken.

Antal besök: 753