STOL, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

565505. STOL, "Herrgården", Carl Malmsten, Bodafors.

Rosarandig klädsel. Brännstämplad Carl Malmsten.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Antal besök: 8 557