Garpenhus Auktioner
Belysning & Lampor
Övrig belysning
BORDSLAMPA, modell Strindberg, 1940-tal.
56503. BORDSLAMPA, modell Strindberg, 1940-tal.
Höjd 45 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 45 cm.
Mindre bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
663