SOFFA, 1940-tal.

SOFFA, 1940-tal.
56466. SOFFA, 1940-tal.

Skuren bladdekor på karmens front, klädd med grön röd klädsel. Längd 180 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
56466. SOFFA, 1940-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 984