HÄNGE, 18k guld med citrin, 1900-tal.

56436. HÄNGE, 18k guld med citrin, 1900-tal.

Facettslipad hjärtform. Höjd ca 1 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 164