ELIAS ERDTMAN. olja på duk, signerad.

56433. ELIAS ERDTMAN. olja på duk, signerad.

Motiv från Gränna.
Ca 32x43cm.

Bruksslitage.
Slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv från Gränna.
Ca 32x43cm.

Bruksslitage.
Slitage på ram.

Antal besök: 3 165