AKKE KUMLIEN. Olja på pannå.

564286. AKKE KUMLIEN. Olja på pannå.

Signerad A.Kumlien, 33x24 cm.

Marginaler kraftigt blekta efter tidigare inramning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad A.Kumlien, 33x24 cm.

Antal besök: 777