KNUT GRUVA. Akvarell.

KNUT GRUVA. Akvarell.
564111. KNUT GRUVA. Akvarell.

Motiv från viken, signerad och daterad Gruva -62, 25x32 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
564111. KNUT GRUVA. Akvarell.

Ytslitage.

Antal besök: 626