FAT PÅ FOT, glas, 1800/1900-tal.

56382. FAT PÅ FOT, glas, 1800/1900-tal.

Slipad dekor med fåglar, vinrankor samt fjärilar.

Bruksslitage, smärre nagg. Fot med stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 013