HÄNGE, silver med camé, Carl Hoff Helsingborg 1900-tal.

56345. HÄNGE, silver med camé, Carl Hoff Helsingborg 1900-tal.

Höjd ca 3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 3 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 857