FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal.

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal.
563431. FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal.

Rygghöjd 72 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 72 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 349