FRITZ KOCHENDÖRFER. Manfigur, patinerad gips, signerad.

56332. FRITZ KOCHENDÖRFER. Manfigur, patinerad gips, signerad.

Höjd ca 50 cm.

Slitage, skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm.

Antal besök: 2 466