TABURETT, Johansson design, Markaryd 1960-70-tal.

563084. TABURETT, Johansson design, Markaryd 1960-70-tal.

Trumpetformad fot. Orange tygklädsel. Diameter 45 cm, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 814