GLASFÖREMÅL, 14 delar, bland annat Iittala.

56301. GLASFÖREMÅL, 14 delar, bland annat Iittala.

Bland annat skålar, vaser, tårtfat med mera.

Bruksslitage. 2 tomte glas med fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 734