IMRE ANONYI. Olja på duk.

IMRE ANONYI. Olja på duk.
562799. IMRE ANONYI. Olja på duk.

Komposition med färger, signerad, 100x81 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramad.

Antal besök: 573