DOCKOR, 4 stycken, 1900-talets mitt.

562733. DOCKOR, 4 stycken, 1900-talets mitt.

Höjd 50-62 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 50-62 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 547