LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-tal.

56270. LJUSKRONA, plafondmodell, 1900-tal.

Diameter 31 cm.

Slitage, prismor saknas/lösa prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 31 cm.

Antal besök: 450