CITTRA, Östtyskland, 1970-tal.

56265. CITTRA, Östtyskland, 1970-tal.

Svartlackerad med rosdekor. 53 x 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 921