STEGPALL, 1900-talets mitt.

STEGPALL, 1900-talets mitt.
56256. STEGPALL, 1900-talets mitt.

Höjd 62 cm.

Slitage, två fotavslut saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 62 cm.

Antal besök: 792