DIVERSE, 8 delar, 1800-tal.

DIVERSE, 8 delar, 1800-tal.
56234. DIVERSE, 8 delar, 1800-tal.

Ljusstakar, 1 par, trä samt metall. Höjd 15 cm.
Barnskor, 2st, snusdosa, sko, nattljusstake, metall samt stigbyglar, 1par.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 945