STOLAR, 1 par, 18/1900-tal.

STOLAR, 1 par, 18/1900-tal.
561809. STOLAR, 1 par, 18/1900-tal.

Höjd 88 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 88 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 172