BORDSPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal.

56134. BORDSPENDYL, gustaviansk stil, 1900-tal.

Pendel finns, höjd ca 39 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel finns, höjd ca 39 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 721