ARMBANDSUR, 3 st, bla Poljot Deluxe, 1900-tal.

56133. ARMBANDSUR, 3 st, bla Poljot Deluxe, 1900-tal.

Bestående av Eweco och Cauny.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av Eweco och Cauny.

Slitage och repor.

Antal besök: 1 130