APOTEKSSKÅP, furu/ek, 1900-tal.

561005. APOTEKSSKÅP, furu/ek, 1900-tal.

22 lådor med glasfront.
4 lådor med vanlig front.
Längd 72 cm.
Bredd 55,5 cm.
Höjd 200 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

22 lådor med glasfront.
4 lådor med vanlig front.
Längd 72 cm.
Bredd 55,5 cm.
Höjd 200 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 253