BLÅSINSTRUMENT, 1800-tal.

BLÅSINSTRUMENT, 1800-tal.
560651. BLÅSINSTRUMENT, 1800-tal.

Längd 51 cm.

Bucklor, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 51 cm.

Bucklor, åldersslitage.

Antal besök: 907