BYRÅ, mahognyfanér, 1900-talets mitt.

56065. BYRÅ, mahognyfanér, 1900-talets mitt.

Längd 108, bredd 45, höjd 68 cm.

Nyckel saknas, slitage, märken/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 679