SERVERINGSBRICKA MED GREPE, nysilver, 1900-tal.

560601. SERVERINGSBRICKA MED GREPE, nysilver, 1900-tal.

Oval form. Med fyra insatser av glas.
Längd 38 cm, bredd 20 cm, höjd 19 cm.

Bruksslitage samt mindre nagg på glaskanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 501