STIG CLAESSON (SLAS). Komposition, färglitografi, signerad, daterad 84 samt numrerad 10/200.

56010. STIG CLAESSON (SLAS). Komposition, färglitografi, signerad, daterad 84 samt numrerad 10/200.

Motiv ca 45 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 45 x 66 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 992