Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
MARGIT ZADIG. "Kadaffi ligger och sover". Olja på duk Signerad M K Zadig.
55998. MARGIT ZADIG. "Kadaffi ligger och sover". Olja på duk Signerad M K Zadig.
32x40.
Gör en kostnadsfri värdering!
32x40.
Garpenhus Auktioner
1 236