LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, höjd utan kedja 69 cm.

55984. LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, höjd utan kedja 69 cm.

Stomme av mässing, behängd med lövformade prismor, sex ljusarmar och tre elektriska ljuspunkter.

Ej funktionstestad, smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 848