BYRÅ, Art déco, 1930-tal.

BYRÅ, Art déco, 1930-tal.
55928. BYRÅ, Art déco, 1930-tal.

Byrå i björk.
Längd 84, bredd 42, höjd 57 cm.

Krackelering lacken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byrå i björk.

Krackelering lacken.

Antal besök: 1 135