SMYCKEN, silver, 9 delar, 1900/2000-tal.

55921. SMYCKEN, silver, 9 delar, 1900/2000-tal.

5 par örhängen.
Ring.
Brosch.
Hänge med tigeröga.
Armband.

Slitage. Armband saknar dekorer samt lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 par örhängen.
Ring.
Brosch.
Hänge med tigeröga.
Armband.

Antal besök: 946